Drobečková navigace

Úvod > Mateřská škola > Aktuality > Dlouholetá spolupráce s Divadlem VeTři

Dlouholetá spolupráce s Divadlem VeTřiVážená paní ředitelko, milé paní učitelky, milá mateřinko.

Dlouhá léta jezdíme do vaší mateřinky, jak s preventivními pořady, tak i se zábavnými a s pohádkami. Naše poslední ,, pohádková „ návštěva nás utvrdila v tom, že vám prostě musíme ,, vyseknout „ pochvalu. Milé a úslužné paní učitelky, které se věnují dětem a děti jim to oplácí třeba tím, že jsou při našem představení pozorné, vnímavé a spolupracující. Přátelská paní ředitelka, kdykoliv se vyskytnul problém a že jich v té kovido-době bylo poměrně dost, jak na straně mateřinky, tak na naší straně, vždy jsme si zavolali a našli řešení, které oběma stranám vyhovovalo. Nikdy jsme ve vaší mateřince nezaregistrovali nějakou zášť či nefér jednání vůči nám. Stejně tak jednáme i my s vámi.

Denně jsme v jiné mateřince, denně jsme s jinými učitelkami, denně v jiném městě a tak můžeme srovnávat. My s kolegyňkou Míšou máme mateřinky tak nějak rozdělené:

- mateřinky, kam jezdíme

- mateřinky, kam jezdíme rádi

- mateřinky, kam jezdíme velice rádi a do této kategorie patří VAŠE mateřinka. Vždycky, když jedeme k vám, tak se na všechny těšíme. Víme sami velice dobře, že to nemáte lehké, ale …. Prosíme, neměňte se, zůstaňte takové, jaké jste a hodně síly a optimismu.

Divadlo VeTři / Vlasta Vébr a Míša Doležalová / ze srdce děkuje za letitou důvěru a pevně věříme v další přátelsko-pracovní spolupráci